Obec Horní Loděnice

Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec a služby > Aktuality > Na Šternbersku k sobě máme blíž – dotazník k mapování komunit v obci

Na Šternbersku k sobě máme blíž – dotazník k mapování komunit v obciDatum konání:
12.9.2023
Datum ukončení:
31.10.2023

 

image003.png

 

Zajímá nás, jak se občanům v obci žije, čeho si cení, co jim naopak chybí. Proto jsme připravili dotazník, který nám na tyto otázky pomůže odpovědět. 

Vyplnění dotazníku Vám zabere cca 7 minut. Odkaz na dotazník v elektronické podobě naleznete na stránkách MAS Šternbersko: www.mas-sternbersko.cz/aktuality

Dotazník lze vyplnit i fyzicky. Prázdné formuláře Vám v případě Vašeho zájmu moc rádi vytiskneme a poprosíme je odevzdat do 31. 10. 2023 do kanceláře MAS Šternbersko. Vyplnění dotazníku je anonymní. Pokud by se však občané chtěli zapojit do soutěže o věcné ceny, prosíme o doplnění jejich kontaktních údajů na konci dotazníku a budou zařazeni do slosování. A ať neochudíme naše nejmenší, tak i pro ně máme připravenou soutěž. Děti ve věku od 2 do 15 let mohou nakreslit obrázek na téma „Co se mi na naší obci líbí nejvíce?“. Obrázek opatřený jménem dítěte a jeho věkem spolu s kontaktem na zákonného zástupce prosím odevzdejte do kanceláře MAS Šternbersko do 31. 10. 2023. Výherce budeme kontaktovat. Za vyplněné dotazníky a nakreslené obrázky děkujeme.

 

 

OP Z+ dotazník.pdf


POV 2018

Počasí

Středa Skoro jasno 25/13 °C
Čtvrtek Polojasno 25/12 °C
Pátek Zataženo 25/12 °C
Sobota Zataženo 21/15 °C